Witaj w serwisie Zapytaj o Przeprowadzkę!

Tutaj dowiesz się, jak zorganizować cały proces przeprowadzki mieszkania albo biura. Doradzimy, jakie firmy wybrać, na co zwracać uwagę i zachować spokój, gdy coś idzie nie po myśli.

A jeśli szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, zajrzyj na Fortis.

Przeprowadzka, przy której mogę pomóc. Będzie tańsza?

0 głosów
Przeprowadzka z firmą, to dla mnie idealne rozwiązanie, ale nie ukrywam, że chciałbym część prac wykonać sam i w ten sposób zaoszczędzić. W grę wchodzi pakowanie, zabezpieczanie mebli i przygotowywanie do transportu – mogę po prostu przygotować wszystko już do wywiezienia. Czy zabezpieczone w ten sposób rzeczy będą dodatkowo zabezpieczane przez fachowców z firmy, czy nie?
pytanie zadane 3 lipca 2013 przez użytkownika niezalogowany

3 odpowiedzi

0 głosów
W takiej sytuacji warto pomyśleć tylko o usłudze transportowej, chyba, że problemem jest koniecznośc znoszenia i wnoszenia. Tego samodzielnie się nie zrobi.
odpowiedź 4 lipca 2013 przez użytkownika michal (440)
0 głosów
Witam.

 

Oczywiście każda praca wykonana przez klienta powoduje zmniejszenie kosztów przeprowadzki. Jeśli zakres prac wykonanych przez Pana będzie wcześniej określony, po prostu nie będziemy uwzględniać tych prac. Jeśli będzie to pomoc, uwzględnimy to w ogólnej wycenie.
odpowiedź 4 lipca 2013 przez użytkownika fortis (2,190)
0 głosów
Tak właśnie jest najlepiej. Wynając tanio samochód w firmie oferującej usługi transportowe i samemu go załadować i rozłądować. Polecam tak robić oczywiście osobom , która są na siłach przenieść parę kilogramów.
odpowiedź 15 stycznia 2014 przez użytkownika sidor (220)
edycja 18 marca 2014 przez użytkownika fortis
...