Witaj w serwisie Zapytaj o Przeprowadzkę!

Tutaj dowiesz się, jak zorganizować cały proces przeprowadzki mieszkania albo biura. Doradzimy, jakie firmy wybrać, na co zwracać uwagę i zachować spokój, gdy coś idzie nie po myśli.

A jeśli szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, zajrzyj na Fortis.

Problem z przeprowadzką. Pomożecie?

0 głosów
Nie ukrywam - planowałem samodzielna przeprowadzkę, ale duże meble i wąskie korytarze polskich mieszkań, sprawiły, że poległem. próbowaliśmy wynosić meble i za nic nie da się tego zrobić. Jak były właściciel je wniósł - nie wiem (przede wszystkim chodzi o tapczany itp.). Czy mogę liczyć na usługę wykonania przeprowadzki,  choć na pewno będzie to przeprowadzka z poważnymi kłopotami, związanymi z wynoszeniem mebli? Pewnie nie obejdzie się bez ich rozbierania, może wystawiania drzwi itp. Pomożecie?
pytanie zadane 15 marca 2014 przez użytkownika niezalogowany

1 odpowiedź

0 głosów

Oczywiście, jeśli ma Pan/Pani w mieszkaniu dość duże i nieporęczne meble, któe już na pierwszy rzut oka mogą sprawiać problemy podczas przeprowadzki warto skorzystać z oferty profejonalnej firmy przeprowadzkowej. Dla praocowników tego typu przedsiębiorstwa taka przeprowadzka to chleb powszedni (wykonują oni ich zwykle po kilka dziennie) dlatego bez większych problemów zniosą przewiozą i wniosą meble, rozkręcą przedmioty ponad gabarytowe oraz wyjmą i wstają drzwi jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pełną ofertę łódzkiej firmy przeprowadzkowej Fortis przeprowadzki można znaleźć tutaj.

odpowiedź 18 marca 2014 przez użytkownika fortis (2,190)
...